Skip to content

Sufity napinane – rozwiązanie, które zyskuje na popularności

Aranżowanie domu może przysporzyć wielu kłopotów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Pomimo, że dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii wydaje się być nieduży, mamy sporo możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, które dają wiele sposobności aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak też sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te znakomicie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak i klubach oraz biurach. Nadają wnętrzu nadzwyczajnej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w wielorakich barwach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są nieskomplikowane w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie wnętrz, w jakich zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nieciekawy szary sufit można przeistoczyć w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, jaka równolegle może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która przedstawia niebo może zostać komplementarnie rozświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem przebiega bezprzewodowo, co jest sporym udogodnieniem. Opcja zmiany barwy oświetlenia ,jak też regulacji jego nasilenia sprawi, że otrzymasz w pokoju nadzwyczajny klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, jednak jest też wspaniałym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego oraz baru.

Sufit akustyczny

Złości Cię zbytni gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć dom. Ten typ sufitu daje sposobnośc, również uwolnić się od efektu echa, jaki wielokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być też doskonałym elementem dekoracyjnym.

Zaciekawił Cię temat sufitów napinanych? Zajrzyj na bloga DPS.

Published inUncategorized