Skip to content

Radość z mycia okien

Szorowanie szyb jak też innych szklanych powierzchni nie jest Twoim ulubiony elementem sprzątania? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego mieszkania może być myjka do szklanych powierzchni karcher. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu sprzątanie może być zauważalnie mniej czasochłonne a także mniej problemowe.
W sklepach dostępnych jest wiele modeli myjki od KARCHER w tym między innymi WV 1 Plus, WV 2 Premium, WV 5 Plus, WV 50 Plus jak też inne modele.

Karcher myjka do okien. Opinie użytkowników

W sieci można odszukać dużo opinni na temat myjek producenta KARCHER. Oto kilka przykładowych opinii właścicieli tego urządzenia:
– Sprzęt spełnia swoją podstawową funkcję, idealnie ułatwia szorowanie powierzchni szklanych w tym luster a także glazury
– dzięki temu urządzeniu, czyszczenie okien zajmuje mi dużo mniej czasu. Funkcjonuje na zasadzie podobnej do odkurzacza.
– bardzo wysoka jakość sprzątania. Myjka nie zostawia żadnych niedociągnięć. Odkąd czyszczę okna myjką Karcher czynność ta zdecydowanie się skróciła.
– Wyśmienite rozwiązanie dla osób posiadających dużo szklanych przestrzeni do czyszczenia jak również tych, które nie znoszą tej czynności.

Myjka KARCHER zalety:

– brak smug na szklanych powierzchniach
– bez rozlanej wody oraz potrzeby moczenia w niej dłoni
– ekonomia czasu podczas sprzątania
– stosunkowo niskie koszty profesjonalnego środka do mycia szyb.

Ile kosztuje myjka do okien?

Cena myjki może się wydawać dla wielu z nas za duża. Wynosi ona w zależności od modelu od około 200 zł do 300 zł.Produkt jest jednakże warta swojej ceny.

Published inPorady