Skip to content

Popularne zabiegi kosmetyczne

Nasza skóra po minusowych temperaturach wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć jedynie w domu lub zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym znajdziemy mnóstwo gabinetów kosmetycznych z pokaźną listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań wybiera ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 3:1 to jedynie parę z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat pragniemy otrzymać. Zabieg jest stosunkowo prosty i polega na przyklejeniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni. Sztuczne rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 100 do nawet 500 zł.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego celem jest usunięcie naskórka przy użyciu diamentu. Kompletna odnowa skóry trwa około siedmiu dni. Przez początkowe 24 godziny skóra jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być trochę czerwona ,a także odrobinę opuchnięta. W zależności od rezultatu, jaki chcielibyśmy uzyskać oraz stanu naszej skóry mikrodermabrazje trzeba powtórzyć od 2 do pięciu razy. Skóra po mikrodermabrazji jest bardziej gładka, bez martwych komórek jak też odświeżona.

TriLipo Maximus

Chcesz zagęścić swoją skórę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu TriLipo Maximus. Kraków to miejsce, gdzie odnajdziemy sporo klinik, jakie wykorzystują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, który ma duży wpływ na stan naszej skóry. Plusem zabiegu jest fakt, że jest on niebolesny a także stosunkowo krótki. Podobnie jak w przypadku dużej ilośc zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, iż pomaga na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, i poprawia koloryt. Jest to doskonałe wyjście dla każdego typu skóry. GeneO to zabieg niebolesny a także orzeźwiający. Ilość a także częstość wykonywania zabiegów zależą od kondycji cery, ustalane są podczas konsultacji. Na plus zabiegu przemawia też fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Published inUroda