Skip to content

Po namyśle ogoliłem plecy

Dzisiaj nieco bardziej osobisty wpis, w treści którego podzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatniego czasu, jakie powoduje ogólnie sporo adrenaliny a także skrępowania. Po wielu tygodniach rozmów z moją połówką podjąłem decyzję, żeby udać się do kliniki medycyny i kosmetyki dla facetów, żeby ogolić swe plecy.

Zapewne uważasz, że pewnie uderzyłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że włosy na mych plecach to coś strasznego. Puszcza to niewystarczająco powiedziane, ja mówiąc wprost wyglądałem jak małpa. A że mej dziewczynie nie przypadało to do gustu, to była skłonna przekonywać mnie do usunięcia włosów z pleców nawet kilka razy w trakcie dnia. Koniec końców musiałem się przełamać i zacząć szukać salonu, w jakim mógłbym zrobić tego typu zabieg.

Już na początku wiedziałem jak trudno odszukać będzie kosmetyczkę proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji w necie jest całkiem sporo, ale rzeczywistość jest taka, że znaczna większość z nich nie generuje wiary. Głównie dlatego, że analizując witryny internetowe tego rodzaju klinik trudno natrafić na nich na opinie stworzone im przez Klientów o płaci męskiej, a nie dziewczyny. A kumasz, co jak co, ale facet od panienki się zdecydowanie różni i inaczej reagować może na wspomnianego rodzaju zabiegi. Po jakimś czasie udało mi się odnaleźć jednak gabinet Vesuna, która to oferuje kompleksowe usługi estetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co mówią oceny przedstawiane przez internautów robi to dobrze. Musiałem to ocenić na własnej skórze.

Dryndnąłem do nich z chęcią umówienia się na zabieg. Połączenie przyjęła fajna Pani i zaproponowała mi natychmiast korzystny dla mnie dzień spotkania. Powiadomiła mnie o wszystkich rzeczach powiązany z tego typu depilacją laserem, powiedziała jakimi metodami się do depilacji przygotować i wspomniała też o tym jakich rzeczy powinienem oczekiwać po wizycie.

Gdy przyjechałem na umówione spotkanie, to odczuwałem spory niepokój. W ostateczności myślałem, że tego rodzaju tematy są dla panienek, a nie dla facetów. Mój lęk natychmiastowo jednak zniknął, ponieważ w klinice łącznie ze mną widziałem sześciu mężczyzn. Wynika więc na to, że nie ma się czego wstydzić, chłopaki również zaczęli o siebie dbać oraz także chodzą do klinik medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Należy odnotować, że Klienci konsultują się tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, przez co mają pewność, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie zrobią sobie szkody.

Sam zabieg zrealizowany był wyjątkowo prędko i bez generowania bólu. Już po pierwszym zabiegu efekt był świetny. Pragnę jednak, aby włosy na 100% nie wróciły, a zatem jutro zarejestruję się na ponowną depilację.

Na zakończenie muszę jeszcze wspomnieć na temat tego, w jaki sposób na tę depilację pleców zareagowała ma kobieta. Wcześniej nie opowiadałem jej na temat tego, że pójdę na zabieg, a zatem była potężnie osłupiona. I muszę powiedzieć, że pierwszy raz od wielu miesięcy tak szybko chciała mnie przytulić. Więc potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w 100% spełniła moje marzenia.

Jeżeli obawiacie się tego typu zabiegów, to poczytajcie więcej o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się co bać.

Published inUroda