Skip to content

Płyta gazowa czy indukcyjna – która opcja lepsza?

Remont domu to szczególnie znacząca transformacja. Tym razem zamierzamy skupić się na urządzaniu kuchni. To w tym wnętrzu robi się posiłki, spożywa wspólne śniadania, piecze świąteczne ciasta. Zastanawiasz się, jak zaaranżować kuchnię, aby była funkcjonalna, a wydatek remontu nie był ogromny? Poznaj nasze rady!

Dopasowanie kuchni do potrzeb

Każda osoba, która uwielbia przygotowywać posiłki myśli o prawidłowo wykorzystanej kuchni. Poza praktycznymi meblami sprawę ułatwiają także urządzenia AGD pod zabudowę. Myślimy również, że przydatnym wyjściem jest płyta indukcyjna Samsung. Pamiętaj, by dostosować do niej właściwe garnki i patelnie. Dla entuzjastów klasycznych rozwiązań najlepszym rozwiązaniem okazują się płyty gazowe Samsung. Pozwolą one zachować gustowny charakter kuchni i zorganizować powierzchnię. Wiele z nas musi zadowolić się wąską kuchnią. W tym wypadku zalecamy wykorzystać możliwość ukrytego blatu czy szafek rogowych. Pozwoli nam to na zachowanie porządku oraz wykorzystanie miejsca do przechowywania akcesoriów albo artykułów spożywczych.

Zalety płyty indukcyjnej

Płyta indukcyjna Miele pozwoli na szybkie sporządzanie obiadów. Ta metoda pozwala również na oszczędność. Tak zwana indukcja pozwala na proste utrzymanie czystości i doskonale łączy się w nowoczesnych, a także tradycyjnych wnętrzach. Jej kolor możemy dostosować do dodatkowych elementów wyposażenia. Każde pole płyty może być sterowane oddzielnie. To doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje specjalne bezpieczeństwo.
Pamiętaj, że dobre wyposażenie kuchni pozwala na wykonanie dużo pysznych posiłków w szybki oraz wygodny sposób. Skoncentruj się na tym co przyjemne, organizując brud, a zwiększając komfort przygotowań.

Published inLifestylePorady