Skip to content

Obuwniczy poradnik

Wybór najlepszych butów niejednokrotnie stwarza sporo problemów, gdyż wymaga rozważenia wielu kwestii. Oprócz kwestii wyglądu powinna się także liczyć wygoda. Oto szczypta rad, którymi należy się kierować przy wyborze najlepszego obuwia.

1. Określ aktywność, którą chcesz wykonywać w trakcie noszenia butów.

Planujesz iść na spacer, w góry, do pracy, a może na elegancką imprezę? Każde z tych miejsc wymaga innego typu butów. Na piesze spacery, w szczególności te górskie sprawdzą się doskonale trekkingi z dobrym podparciem dla kostek. Obuwie na elegancką imprezę, na którą rozważasz iść w sukience – trafionym wyborem będą buty na obcasie, które dodadzą klasy całej stylizacji. Wysokość szpilki wybierz, tak żeby było Ci komfortowo. Jeśli nie lubisz za bardzo wysokich szpilek i okazjonalnie je zakładasz, nie zmuszaj się do założenia 10 cm butów. Buty sportowe – tutaj posiadamy spore pole wyboru. W centrach handlowych dostępne są buty do kręgli, do biegania, do piłki nożnej oraz wielu innych dyscyplin sportu. Jeżeli lubisz jedną aktywność, jakiej poświęcasz mnóstwo czasu wyselekcjonuj buty najlepsze dla dyscypliny. Jeżeli uprawiasz rozmaite sporty wybierz buty uniwersalne.

2. Materiał się liczy

Nabywając buty nie bez znaczenia jest materiał, z jakiego są wyproudkowane. Doskonale nadają się buty ze skóry naturalnej. Obuwie ze sztucznych tworzyw mogą być niekomfortowe jak również może być problem z ich dopasowaniem do stopy.

3. Dopasuj rozmiar do stopy!

Posiadasz rozmiar 37? Nie wszystkie buty w tym rozmiarze będą najlepsze dla Twojej stopy. Tabele rozmiarów niektórych wytwórców są różne, w związku z czym opłaca się przymierzyć buty, które chcemy kupić i zrobić w nich kilka kroków.
Szukasz wygodnych jak również eleganckich butów zajrzyj na http://luxusowi.pl

Published inPorady