Skip to content

Marki, które obowiązkowo muszą się znaleźć w męskiej szafie

Kochasz i poszukujesz kolejnych firm, jakie będziesz miał możliwość dołączyć do swojej szafy? Zachęcamy do zapoznania się z króciutkimi wiadomościaci na temat niepowtarzalnych męskich marek, które oferują bogaty wybór ciuchów, akcesoriów a także obuwia.

Lindbergh

Lindbergh to duńska firma, jaka proponuje ciuchy męskie. Ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu a także wytwarzaniu elementów garderoby wpływa na to, iż kolekcje odróżnia nie wyłącznie jakość, lecz także niepowtarzalny styl. Ubrania tej marki skierowane są do Panów w każdym wieku, którzy kochają dobrze wyglądać. Bogata oferta przyczynia się do tego, iż jesteśmy w stanie stworzyć sporo wyjątkowych stylizacji na wszystkie pory roku i okoliczności.

W ofercie Lindbergh jesteśmy w stanie wyszukać m.in.:
– garnitury
– kardigany
– spodnie
– szaliki
– marynarki

Topman

Powinno się zwrócić uwagę też na brytyjską firmę Topman. Od kilkudziesięciu lat dostarcza ona do sklepów luksusowe ubrania jak również akcesoria męskie. Kolekcja ma bogatą ofertę, począwszy od luźnych podkoszulek po eleganckie spodnie garniturowe. Każdy Pan znajdzie w tym sklepie ciuchy pasujące do jego stylu.

Należy zwrócić uwagę zwałaszcza na:
– koszulki
– kurtki zimowe
– parki
– swetry
– koszule biznesowe
– spodnie dresowe
– spodnie garniturowe
– botki
– rękawiczki

Burton Menswear London

Kolejną firmą, która oferuje ogromny wybór męskich ubrań jest Burton Menswear London. Brytyjska marka oferuje zarówno ubrania eleganckie, jak także takie z odrobiną humorystyczności, które doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Dzięki ubraniom tej firmy bez większego wysiłku jesteś w stanie stworzyć własny a także niepowtarzalny styl.

Na szczególną uwagę zasługują:
– koszulki polo
– kurtki zimowe
– płaszcze wełniane
– kardigany
– koszule biznesowe
– chinosy
– kamizelki garniturowe

Published inLifestyle