Skip to content

Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?

Mnóstwo osób nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną spośród szczególnie wymienianych wad jest figura. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie trochę informacji.

Czasami dieta nie wystarcza!

zabiegi medycyny estetycznejKiedy myślimy o budowaniu postawy, częstokroć stawiamy na dietę i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się albo nie potrafimy ukształtować poszczególnej części ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej lub redukowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, kształtowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest atrakcyjną możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie minimalizować cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na poprawę gęstości skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Pozwalają na szybkie nasycanie się trwałymi skutkami.

Published inUrodaZdrowie