Skip to content

Depilacja przy użycia lasera – czy warto?

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii od lat zostaje depilacja laserowa. metoda ta może być realizowana w terminie zimowo-jesiennym, zatem aktualnie pragniemy uzupełnić ten problem ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z przedstawianych zabiegów równie często korzystają panie i mężczyźni. Wiek lub płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wskazanego miejsca. Duże fragmenty ciała można podzielić na części. Czasami pacjenci wybierają jedynie depilację łydek bądź ud. Parametry lasera wybierane przez specjalistę są zależne od specyfiki skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie wygodę i zwracający uwagę na swój wizerunek.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności ceniony na całym świecie.

Published inUroda