Skip to content

Czołowy fabrykant urządzeń czyszczących dla Twojego domu

Marka Karcher to wiodący wytwórca sprzętów także technologii wspierających pucowanie różnorakich płaszczyzn. Marka kojarzona jest najbardziej z produkcją sprzętów wysokociśnieniowych. To jednakże nie wszystko. W ich ofercie można wynaleźć również parownice lub odkurzacze, jakie cieszą się wzrastającą renomą. Wszystkie sprzęty przez nich dostarczane posiadają jeden cel. Pomóc w sprzątaniu naszego lokalu także ogrodu.

Odśwież wygląd swojego domu

Oferowane przez germańskiego wytwórcę wyroby, posiadają bardzo dużo zastosowań w utrzymaniu czystości w naszym domu. Najdoskonalszym okazem jest dysza pianowa. Karcher proponuje to ustrojstwo, jako dodatek, który potrafimy przymocować na iglicy węża od narzędzia wysokociśnieniowego. Uzyskujemy dzięki temu bardzo zwięzłą pianę. Umożliwia to nam skrupulatne wyczyszczenie przyległego podjazdu, żaluzji, albo tarasu. Dodatkowo, dysze pianową można zastosować, do oczyszczenia samochodu, motoru bądź innego pojazdu. Budowa duszy pianowej zapewnia pilnowanie stopnia zużytego przez nas środka sprzątającego. Jeśli jednakże mamy do czynienia z niewiadomym do usunięcia nalotem, należałoby zwrócić koncentrację na innego typu akcesoria marki Karcher. Zestaw do piaskowania, pozwala nam skutecznie pozbyć się nie wyłącznie nalotu z dowolnej przestrzeni, ale także i rdzy, jaka może pojawić się na metalowych elementach. Korzystając też z tego przyrządu, odnowienie płotu nie będzie już żmudną i czasochłonną robotą. Stosując zestaw do piaskowania, całkowicie pozbędziemy się dodatkowo starej farby z płotu albo drzwi.

Uprość sobie życie

Posiadając dom jednorodzinny dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowanie czasem jest go utrzymać w czystości. Wycieranie farby, obmywanie altanki lub okien potrafi być wyjątkowo czasochłonne. Firma Karcher przedkłada nam urządzenia, które posiadają sporo zastosowań. Wcześniej nadmieniona dysza pianowa pomoże nam zatroszczyć się o czystość stref znajdujących się na zewnątrz domku. Będzie także znakomitą pomocą, przy myciu samochodów. Zestaw do piaskowania umożliwi nam na solidne posprzątanie jakiejkolwiek nawierzchni kurzu albo rdzy.

Published inAGD i RTV