Skip to content

AddWash – czy warto wybrać pralkę z taką funkcją?

Samsung jest jednym z najbardziej znanych dostawców wyposażenia AGD oraz RTV na rynku. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki bardzo często ułatwia nam elementarne obowiązki. Tym razem Samsung postanowił wyjść naprzeciw roztargnionym. Dodał do swyk pralek funkcję Addwash, jaka dotąd nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie jest najprzyjemniejszą powinnością. Na początku wypada dokonać selekcji na takninę, potem odcienie. Nieraz także segregujemy brudy, na te które pierzemy w większej oraz niższej temperaturze. Nierzadko zapominamy o wrzuceniu paru ciuchów będących w innym pokoju. Do tej pory nie było sposobności, aby zastopować tryb prania i naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadom tego rodzaju wydarzeń i zdecydował się im sprostać. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie ubrań w trakcie prania, jednak niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli także na nadzorowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają też technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy podczas działania, stosownie go minimalizując.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Jeżeli będziesz potrzebował dorzucić kolejne rzeczy do bębna pralki, będziesz miał sposobność to zrobić natychmiast. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu jak też pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu prania, w sytuacji kiedy znajdziesz dodatkowe ubranie. Teraz wystarczy zaledwie je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są wyjątkowo dobre. Nowoczesna funkcja pralek Samsung znacząco polepsza organizowanie oraz zrobienie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego typu rozwiązania.

Published inUncategorized